Ik zoek een Rooster's

Alexandrium Rotterdam
Winkelcentrum Alexandrium Shopping Center
Poolsterstraat 60
3067 LX Rotterdam
alexandrium@roosters.nl
0104556230
Bekijk locatie
Winkelhart Etten-Leur
Winkelcentrum Etten-Leur
Hof van Den Houte 154
4873 BJ Etten-Leur
etten-leur@roosters.nl
076 785 57 55
Bekijk locatie
Parade Nootdorp
Winkelcentrum Parade
Passage Telgang 2
2632 GJ Nootdorp
parade@roosters.nl
015 303 07 62
Bekijk locatie
Presikhaaf Arnhem
Winkelcentrum Presikhaaf
Hanzestraat 308
6826 MS Arnhem
presikhaaf@roosters.nl
026 303 15 95
Bekijk locatie
Emiclaer Amersfoort
Winkelcentrum Emiclaer
Emiclaerhof 256
3823 ET Amersfoort
emiclaer@roosters.nl
033 303 33 16
Bekijk locatie
Cityplaza Nieuwegein
Winkelcentrum Cityplaza
Passage 61
3431 LN Nieuwegein
cityplaza@roosters.nl
030 210 28 44
Bekijk locatie

Zoek hier jouw rooster's locatie

Map search
Map locaties

GEBAKKEN, GEGRILD & GELIEFD

Kakelverse sandwiches, wraps en maaltijden
Populaire kippannen

Kipshoarma | Kippan

€35.95

6-8 personen

Spareribpan

€37.95

6 personen
Klantenservice
Mijn account
Rooster's
Altijd op de hoogte van nieuwe acties?
Laat hier jouw e-mailadres achter!
Tot snel in 
een van onze 
winkels!